0 212 635 45 52
+
Marmara Dil Merkezi Çünkü

Marmara Dil Merkezi Çünkü

Bizi Seçmeniz İçin Sayısız Neden Var

Tüm nedenlere buraya sığdıramayız :)
Siz en iyisi DETAY'lara tıklayın ve neden bizi tercih etmeniz gerektiğini okuyun

DETAYLAR

Son Yazılar

Essay yazmanız için gerekli olan kalıpları, yapıları ve bağlaçları bu dersimizde sizinle paylaşıyoruz.

Devamı...

Proficiency sınavına hazırlanan öğrenciler için eşsiz bir kaynak hazırladık. Proficiency diğer adlarıyla hazırlık atlama / muafiyet sınavı bir yıllık bilgi birikimini gerektiren bir sınavdır ve çok özenli bir şekilde çalışmanız gerekir. Bu yazıyı yazma nedenimiz gerek marmaradilmerkezi.blogspot.com üzerinden gerekse info@marmaradilmerkezi.com mail adresimizden öğrencilerin gerçekten çok yoğun olarak sordukları soruları yanıtlamak ve öğrenci arkadaşlarımıza yardımcı olmaktır. Yazımızın içeriğinde Proficiency sınavı nedir, içeriği nasıldır, üniversitelerin sınavlarını nereden ulaşabilirim, proficiency eğitimleriniz nasıldır sorularının yanıtlarını bulabilirsiniz ayrıca en önemlisi sınavınız için faydalı siteleri sizin için derledik. Hepinize çok faydalı olmasını dileriz.

Devamı...

Bu anlatımı hem lisedeki hem de üniversitedeki öğrenciler kullanabilirler. Ielts, Toefl sınavlarında kompozisyon yazımı için de aynı kurallar geçerlidir ancak kelime bazında daha ağır sınavlar oldukları için yazarken de özellikle kelime kullanımına bu sınavlarda daha çok dikkat etmemiz gerekmektedir. ( Toefl ve Ielts sınavları ile ilgili farklı kompozisyonlar hazırlayacağız.) Ancak lise ve üniversitelerdeki sınavlarda kompozisyon yazarken dilbilgisini doğru kullanmak ve açık ve temiz bir anlatımla ifade etmek size puan getirecektir. Bu yazı içinde bulacağınız pek çok püf noktası sınavda tam puana yakın puan almanıza yardımcı olacaktır :)

Devamı...

İngilizce konuşmak sizin de kabusunuz mu? Konuşurken kendinizi yetersiz hissediyorsunuz ve konuşmaktan kaçıyor musunuz? Makalemizi okuyun ve bu sorununuzun nasıl üstesinden geleceğinizi öğrenin

Devamı...

İngilizce öğrenmek için izlemeniz gereken en etkili yöntemleri bu yazımızda bulabilirsiniz.

Devamı...

İngilizce öğrenen kişiler çoğu zaman bu yazımızda bahsettiğimiz sorunları yaşamakta ve bu yanılgılara düşmektedirler. Tek tek bu yanılgıları çürütüyoruz :)

Devamı...

İletişim Formu

Aşağıdaki formumuzu doldurarak bize istediğiniz mesajınızı iletebilirsiniz.

Son Haberler

REFERANSLAR

Türkiye'nin en büyük firmaları, üst düzey yöneticileri, çalışanları bizi tercih ediyor. Ayrıca orta ve küçük ölçekli şirket eğitimlerimiz ile İstanbul'un her yerinde kurumsal eğitim hizmetlerimiz devam ediyor. Tüm öğrencilerimize bizi seçtikleri için teşekkür ederiz. Referanslarımızdan birkaç tanesini aşağıda görebilirsiniz.

 • Marmara Dil Merkezi Blog Sayfası

  Blog Sayfamızdaki Çok Faydalı Yazılarımıza Ulaşmak İçin Tıklayın

  Marmara Dil Merkezi Blog Sayfası

  Şarkılarla İngilizce Öğren
  Detay...

 • İngilizce Öğrenmenin En Eğlenceli Yolu

  Şarkılarla İngilizce Öğren

  İngilizce Öğrenmenin En Eğlenceli Yolu

  Şarkılarla İngilizce Öğren
  Detay...

Telefon No

0 212 635 45 52

E-Posta

info@marmaradilmerkezi.com

Url

www.marmaradilmerkezi.com

Adres:

Oğuzhan Cad. No:27 Kat:1 Fındıkzade/Fatih/ISTANBUL